1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Opolskie
  6. Magazynier - Brzezie
Dodane 12 maja 2021

Magazynier - branża motoryzacyjna ( Opole - Centrala )

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Brzezie, Opolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opoltrans - Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych

Poszukujemy Magazyniera do Magazynu Centralnego w Opolu ( Brzezie ); ul. Norweska 13

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • Przygotowywanie towaru na Oddziały; etykietowanie
  • Praca ze skanerami; kompletacja towaru

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i motywacyjny system prowizyjny – faktura netto w kwocie od 6.000 – 10.000 zł przy większym zaangażowaniu możliwa większa stawka.
  • Stabilne warunki współpracy w systemie biznes dla biznesu B2B
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej.

Zapraszamy do współpracy :)

User avatar

Opoltrans

Na OLX od kwiecień 2011

xxx xxx xxx

ID: 673035103Zgłoś