Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Włochy
Dodane 26 września 2022

LS Airport Services - Kierownik Zmiany ( Cargo )

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Praca zmianowa

  • Kadra kierownicza

  • Praca w weekendy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową. Obsługujemy rejsy pasażerskie, prywatne, biznesowe, wojskowe, rządowe oraz samoloty i ładunki cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownik Zmiany ( Cargo )

Miejsce pracy: Lotnisko Chopina w Warszawie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • koordynacja bieżącej pracy podległej na zmianie sekcji pod kątem zabezpieczenia płynności operacji, w tym nadzór nad grafikami dziennymi, planowanie grafików miesięcznych oraz planowanie urlopów
  • raportowanie wszelkich problemów operacyjnych na zmianie oraz proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesów
  • wyjaśnianie nieregularności w zakresie obsługi ładunków w ramach działań operacyjnych
  • dbanie o optymalne wykorzystanie sprzętu i materiałów handlingowych na zmianie
  • bieżąca współpraca ze służbami lotniskowymi, liniami lotniczymi, spedycjami i agencjami celnymi w obszarze operacyjnym
  • realizacja procesów związanych z przygotowaniem oraz przyjęciem ładunków na magazyn zgodnie z dokumentacją przewozową

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność w działaniu oraz zorientowanie na cel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • pracę w zgranym zespole
  • benefity pracownicze

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 772575437