Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Włochy
Dodane 26 września 2022

LS Airport Services - Agent ds. Obsługi Pasażerskiej

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

  • Praca w weekendy

Opis

LS Airport Services S.A. jest firmą handlingową świadczącą kompleksowe usługi na czterech największych lotniskach w Polsce. Świadczymy usługi związane z obsługą pasażerską oraz obsługą płytową. Obsługujemy rejsy pasażerskie, prywatne, biznesowe, wojskowe, rządowe oraz samoloty i ładunki cargo.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Agent ds. Obsługi Pasażerskiej

Miejsce pracy: Lotnisko Chopina w Warszawie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • prowadzenie odprawy biletowo – bagażowej
  • obsługę gate’ów
  • pomoc pasażerom przy nieregularnościach (opóźnienia, odwołane loty etc.)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • wysoka dyspozycyjność (praca w nocy, w niedziele i w święta)
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • otwartość na nowe doświadczenia
  • wykształcenie min. średnie
  • udokumentowana historia zatrudnienia/kształcenia z okresu 5 lat poprzedzających zatrudnienie
  • zaświadczenie o niekaralności

Co oferujemy?

  • umowę o pracę
  • niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • pracę w zgranym zespole
  • benefity pracownicze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 771170178