Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Łódzkie
  6. Zarządzanie produkcją - Głuchów
Dodane Dzisiaj o 15:34

Lider zespołu (zmiana nocna)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Głuchów, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Rekrutacja online

Opis

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

W związku z rozwojem nowopowstałej operacji poszukujemy osób na stanowisko:

Lider Zespołu (zmiana nocna).

Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn).

ZAPEWNIMY TOBIE:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Kulturę pracy cechującą się wysokimi standardami BHP oraz przyjaznym nastawionym na otwartą komunikację zespole,
  • Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec pracownika i klienta, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał  pracownika (awanse wewnętrzne),
  • Zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę managerską.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ok. 20-30 osób (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP),
  • Dbałość o prowadzenie procesu magazynowego zgodnie ze standardami,
  • Budowanie kultury pracy wysokich standardów,
  • Dbałość o jakość i efektywność pracy zespołu, poszukiwanie usprawnień,
  • Ocena wyników pracy, przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników oraz planowanie rozwoju członków zespołu,
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP stanowiskowych dla pracowników,
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze magazynowym lub produkcyjnym,
  • Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu,
  • Zdolność ustalania priorytetów i analitycznego myślenia,
  • Gotowość do pracy na zmianie nocnej (21:45-06:00).

CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie.

Jeśli Twoje cv zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach.

W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 703145871