1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Ursynów
Dodane 03 maja 2021

Lider zespołu - Monter Konstrukcji Stalowych - Przemysłowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Kraj: Belgia

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Klient ForManWay, renomowana firma specjalizująca się w produkcji instalacji przemysłowych i konstrukcji stalowych, poszukuje osób do oddziału firmy w Belgii na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia/Bree

21/2021

Zadania:

  • Budowa obiektów produkcyjnych oraz magazynowych
  • Montaż konstrukcji stalowych, elementów modułowych dachów i ścian według rysunku technicznego i planów montażu
  • Montaż prefabrykatów betonowych ( np. ściany, schody, posadzki)
  • Prace na wysokościach, obsługa zwyżek

Wymagania:

  •  Wykształcenie kierunkowe jako monter konstrukcji stalowych/przemysłowych lub mechanik przemysłowy
  •  Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
  •  Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  •  Bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej
  •  Bardzo dobra znajomość obsługi elektronarzędzi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/lub i niemieckiego
  • Umiejętność spawania MAG
  •  Czynne prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  •  Umowę o pracę na pełen etat i pełne ubezpieczenie
  •  Polska umowa, ZUS i Pit w Polsce
  •  Pracę długoterminową i atrakcyjny system urlopowy
  •  Nadgodziny w tygodniu i soboty
  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet
  •  Bezpłatne dojazdy do pracy samochodem służbowym, lub kilometrówka na prywatny pojazd
  •  Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

ForManWay

Na OLX od listopad 2013

xxx xxx xxx

ID: 662043401Zgłoś