1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż i obsługa klienta
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Mokotów
Dodane 15 września 2021

Lider Rozwoju Sprzedaży PREMIUM

  • 10 000 - 30 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • System wynagrodzeń: Tylko prowizja

  • Wymagane doświadczenie: tak

  • Rekrutacja online

  • Samochód służbowy: nie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis

CERTYFIKACJA KRAJOWA

najbardziej prestiżowa instytucja - od 19 lat nr 1 w Polsce w wyróżnianiu i promocji firm poszukuje do działu handlowego liderów sprzedaży z terenu całej Polski.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·       Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych

·       Wyszukiwanie najlepszych klientów i reprezentowanie firmy jako pierwsza osoba kontaktowa

·       Realizacja wyznaczonych miesięcznych celów sprzedażowych.

·       Codzienne raportowanie swoich działań.

·       Budowanie długotrwałych relacji z klientami.

·       Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku.

·       Aktywne uczestnictwo w strategii działu sprzedaży i rozwoju firmy.

·       Samodzielność i zorientowanie na cel.

WYMAGANIA

·       Wykształcenie minimum średnie.

·       Praca zdalna

·       Współpraca w oparciu o prowadzenie własnej działalności.

·       Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

·       Pewność w radzeniu sobie z obiekcjami, w oparciu o wiedzę branżową i kreatywne myślenie

·       Wewnętrzna motywacja i determinacja w działaniu.

·       Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

·       Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy.

OFERUJEMY

·       Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

·       Bardzo atrakcyjny systemem prowizyjny.

·       Pracę przy innowacyjnych projektach.

·       Najlepsze w kraju szkolenia zwiększające umiejętności sprzedażowe

. Bonusy dla najlepszych wśród liderów

. Udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach w kraju

. Możliwość poznania najlepszych i najwiekszych przedsiębiorców w kraju

ID: 700075921
User avatar

Marcin

Na OLX od lipiec 2016

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?