1. Strona główna
  2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Magazynier
  5. Magazynier - Wielkopolskie
  6. Magazynier - Komorniki

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 06 kwietnia 2021

Lider procesu | Centrum dystrybucyjne | E-commerce

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Komorniki, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

  • Rekrutacja online

Opis

Ze względu na dynamiczny rozwój, firma Arvato rozpoczyna rekrutację na stanowisko:

Lider procesu

Lider procesu odpowiada za prawidłowy przepływ procesu operacyjnego. Kieruje zadaniami pracy swoich pracowników w taki sposób by realizować optymalną (wydajnościowo-jakościową) realizację całego procesu logistycznego, ściśle współpracując z pozostałymi liderami procesu i kierownictwem w danej lokalizacji.

Zadania:

·      Zarządzanie zespołem poprzez planowanie, organizowanie i kontrolę pracy, a także motywację oraz rozwój swoich pracowników,

·      Zapewnienie realizacji planów dziennych i zadań zleconych przez klientów,

·      Dbanie o rentowność procesów poprzez zgłaszanie i podejmowanie działań optymalizacyjnych,

·      Współpraca z działem obsługi klienta w zakresie realizacji zleceń i wskaźników efektywności,

·      Organizowanie spotkań operacyjnych z podległymi pracownikami,

przeprowadzanie ocen okresowych

·      Współpraca na różnych poziomach organizacji dla ciągłego doskonalenia usług.

Oczekiwania:

·      Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

·      Doświadczenie w zakresie obsługi procesów logistycznych,

·      Umiejętności analitycznego myślenia,

·      Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

·      Znajomość obsługi oprogramowania Microsoft Office.

Gdy dołączysz do naszego zespołu:

·      Będziesz mieć wpływ na planowanie i usprawnianie procesów logistycznych,

·      Dostaniesz wsparcie w postaci warsztatów rozwijających kompetencje menadżerskie,

·      Czekać będzie na Ciebie praca z największymi klientami w branży,

·      Na co dzień będziesz posługiwać się nowoczesnymi narzędziami analitycznymi,

·      Będziesz mógł czerpać wiedzę z bogatego katalogu szkoleń e-learningowych,

·      Urodziny umilą Ci prezenty, pozostałe chwile - liczne konkursy z nagrodami, a czas po pracy – dodatkowe benefity.

Arvato

Na OLX od sierpień 2016
ID: 664692579Zgłoś