2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tarnobrzeg
Dodane 06 kwietnia 2024

Tarnobrzeg 50 STYLE student sprzedawca cały etat

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Sprzedawca/ Doradca Klienta

Zatrudnimy do pracy osoby do pracy, umowa o pracę - pełny etat, umowa zlecenie - student.

Praca w salonie 50 Style ul. Sandomierska 6, 39-400 Tarnobrzeg

Oferujemy pracę, w której każdy dzień jest nowym wyzwaniem, Ty decydujesz jak daleko chcesz dojść i co osiągnąć, oferujemy profesjonalne szkolenia dzięki którym będziesz się rozwijać. Dołącz do nas. Praca jest wymagająca, ale daje mnóstwo satysfakcji.

Opis Stanowiska: W pracy sprzedawca/ doradca klienta powinieneś mieć otwarty umysł, zdolność do wizualizacji sklepu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, oraz pracy w zespole. Optymistyczne, pomocne podejście do klientów. Zdolność do wielozadaniowości i terminowego wykonywania swoich zadań.

Oferujemy w zamian: Pracę w przyjaznej atmosferze z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Brzmi interesująco? Zapraszamy do składania CV drogą mailową za pośrednictwem olx, lub bezpośrednio w salonie 50 STYLE

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 691179000