Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kęty
Dodane 01 grudnia 2022

Laborant/Laborantka

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kęty, Małopolskie

  • Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie sprzętu i wykonywanie badań laboratoryjnych mających na celu zwolnienie wyrobów do produkcji seryjnej,
  • kontrola dostaw surowców,
  • kontrola czystości mikrobiologicznej,
  • prowadzenie dokumentacji z prowadzonych badań wraz z wystawianiem świadectw analiz,
  • pisanie i weryfikacja instrukcji dotyczących metodyki pracy,
  • wydawanie orzeczeń laboratoryjnych.

Wymagania

  • mile widziane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (laboratoria w zakładach branży FMCG),
  • umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, proaktywna postawa przy realizacji zadań, dynamizm w działaniu,
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się organizacji - praca w systemie trzyzmianowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do szkoleń i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość korzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie oraz środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Informujemy, że wysyłając swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Refresco Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach, 32-650 Kęty, ul. Fabryczna 8. (dalej Administrator), w celu udziału w tym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgody, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

ID: 784998225
User avatar

Refresco

Member Since luty 2017
Ostatnio online w dniu 28 listopada 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?