2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Lubelskie
  5. Badania i rozwój - Janów Lubelski
Dodane 11 kwietnia 2024

Laborant, Laborantka

Lokalizacja

Janów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry..

Firma "LEGRANO", producent kasz, mąk oraz płatków poszukuje osoby na stanowisko laborant/ka do samodzielnej obsługi laboratorium. Praca w Janowie Lubelskim na ulicy Zakładowej 24. Tylko dla osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, pracującej z LCMS.

Zakres obowiązków :

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych próbek żywności i surowców;

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych metod badawczych;

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami systemu zarządzania jakością;

  • Interpretacja i dokumentowanie wyników przeprowadzonych badań;

  • Udział w audytach Polskiego Centrum Akredytacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;

  • Znajomość techniki chromatografii cieczowej sprzężonej z tandemową spektometrią mas (LCMS/MS);

  • Znajomość funkcjonowania systemu zarządzania jakością w akredytowanym laboratorium badawczym wg PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02;

  • Znajomość zagadnień w zakresie niezbędnym do prowadzenia walidacji metod analitycznych

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu pod adresem biuro małpa legrano.pl

Pozdrawiam

Lokalizacja

Janów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Janów Lubelski
ID: 703647739