Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Ideal Kurier
Dodane 16 lutego 2024

Kurier Niemcy/Zakwaterowanie/Możliwość pracy na niemieckiej umowie

Wynagrodzenie

8 900 - 11 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Ideal Kurier – to międzynarodowa, prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi kurierskie oraz transportowe. Wyróżnia nas sprawna organizacja oraz orientacja na satysfakcję klienta. Nasi pracownicy każdego dnia wprowadzają nowoczesne rozwiązania aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Klient: GLS

Miejsce pracy:  Kassel i okolice

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie przesyłek kurierskich do klientów indywidualnych

  • Praca ze skanerem

  • Załadunek paczek na magazynie, paczki do 30 kg

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności prowadzenia pojazdów typu bus do 3,5 tony,

  • Umiejętności szybkiego rozeznania się w topografii miasta, bądź terenów podmiejskich.

  • Dyspozycyjności oraz sprawności fizycznej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2000-2500 EUR brutto miesięcznie

  • Gwarancja niemieckiej umowy o pracę po okresie próbnym,

  • ·Zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach w 1-2 osobowych pokojach-wyposażone w pralkę, lodówkę, kuchenkę, czajnik, internet.

  • Samochód służbowy z wbudowaną kamerą cofania (Volkswagen Crafter),

  • Kartę paliwową oraz strój służbowy,

  • Skaner i nawigację w języku polskim

  • Możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko brygadzisty,

  • Pomoc w załatwianiu formalności na terenie Niemiec (meldunek, zaświadczenie o niekaralności, pomoc przy wizytach lekarskich i innych),

  • Opiekę polskiego koordynatora,

  • Premia 150-450 EUR brutto za polecenie pracownika do pracy

  • Premia 450 EUR brutto za przepracowanie okresu próbnego

  • Premia uznaniowa do 450 EUR brutto za efektywność pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 870720782