2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Szczyrk
Dodane 20 kwietnia 2024

Kucharz/kucharka

Lokalizacja

Szczyrk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Hotel Skalite SPA & Wellness jest trzygwiazdkowym obiektem w Szczyrku. Dysponuje miejscami noclegowymi dla 150 osób. Posiada kompleks SPA, basen, sauny, klub nocny a także restaurację, drink-bar oraz własną karczmę grillową, gdzie organizuje się imprezy w stylu regionalnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca w restauracji hotelu trzygwiazdkowego

  • przygotowywanie posiłków dla grup zorganizowanych , gości indywidualnych, a także na przyjęcia okolicznościowe

  • pomysłowość, kreatywność

  • poważne podejście i chęci do pracy

  • dyspozycyjność

  • aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie

  • umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Szczyrk,

Śląskie

Śląskie, Szczyrk
ID: 660230194