2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Mogilno
Dodane 17 kwietnia 2024

Kucharz w restauracji w Mogilnie

Lokalizacja

Mogilno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja 'Patryk' w Mogilnie poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisko: Kucharz

Stanowisko kucharza to miejsce pełne aktywności i kreatywności. Kucharze są sercem nie tylko naszej kuchni, gdzie dzieje się magia smaku, ale i całej restauracji. W kuchni, panuje gorączka gotowania, a aromaty potraw unoszą się w powietrzu, kusząc zmysły. Kucharz to nie tylko osoba wykonująca prace kulinarne, ale również artysta, który komponuje smaki i prezentacje dań.

W kuchni kucharze pracują z różnorodnymi narzędziami kuchennymi. Muszą być zorganizowani, szybcy i skoncentrowani, aby utrzymać tempo w gorącym środowisku kuchennym. Komunikacja jest kluczowa, ponieważ kucharze współpracują ze sobą, utrzymując harmonię i skoordynowanie w przygotowywaniu posiłków.

To wymagające stanowisko, ale też pełne satysfakcji, gdy widzisz gotowe danie, które sam stworzyłeś i wiesz, że sprawi ono przyjemność gościom.

Obowiązki

  • Przygotowanie kuchni do serwisu

  • Sprawne przygotowywanie dań z menu restauracji dla klientów restauracji - zgodnie z recepturami

  • Sprawny i estetyczny serwis dań

  • Przygotowywanie i serwis dań z menu okolicznościowego oraz cateringowego - zgodnie z recepturami

  • Komponowanie menu lunchowego

  • Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Kwalifikacje

  • Dyspozycyjność (pracujemy również w soboty i niedziele),

  • Doskonała umiejętność komunikacji werbalnej

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Doświadczenie,

  • Obsługa profesjonalnego sprzętu gastronomicznego

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i energicznym zespole,

  • Szybko płynący czas pracy,

  • Posiłki pracownicze,

  • Umowę o pracę

Płacimy uczciwie, adekwatnie do zaangażowania oraz umiejętności.

Zainteresowany?

Aplikuj przez olx, prześlij swoje CV na naszą pocztę lub skontaktuj się z nami osobiście w Restauracji 'Patryk"

Lokalizacja

Mogilno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mogilno
ID: 711932236