2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Zabrze
Dodane 22 kwietnia 2024

Kucharz / Pomoc kuchenna / Dietetyk

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do największego i najnowocześniejszego klubu fitness w Polsce, poszukujemy kucharza/pomoc kuchenną od zaraz.

Opis stanowiska:

W naszej kuchni ciągle doskonalimy smak potraw i poszukujemy nowych, ciekawych, zdrowych dań. Szukamy osoby, która posiada już doświadczenie w pracy, jest kreatywna oraz potrafi gotować zdrowo oraz smacznie.

Miejsce pracy: Zabrze

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja czasu i miejsca pracy

  • chęć rozwijania swoich umiejętności

  • pracowitość i sumienność

  • kreatywność w wykonywanej pracy

  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • elastyczny grafik pracy

  • członkostwo w klubie

  • prace w prężnie rozwijającej się firmie z możliwością dużego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 60*******70.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 883980761