1. Strona główna
  2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Żmigród
Dodane 04 maja 2021

Kucharz / Kucharka

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Żmigród, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie posiłków dla pracowników
  • wydanie posiłków
  • dbanie o estetykę stołówki

 Oczekujemy:

  • umiejętności organizacyjnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00; 14-22:00)
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Centrali Firmy w Ujeźdźcu Małym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie pracownicze, deputat oraz bony w okresie świątecznym, paczki i kolonie dla dzieci pracowników)
  • bezpłatny transport do pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

User avatar

Tarczyński S.A

Na OLX od czerwiec 2015

xxx xxx xxx

ID: 672815664Zgłoś