2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Żoliborz
Dodane 03 kwietnia 2024

Kucharz cateringu (Żoliborz)

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Ми шукаємо талановитого кухаря з досвідом роботи в в кейтерингу або ресторані для нашої кейтеринг кухні, розташованого в районі Жолібож.

Робота в нашому колективі - це не тільки приготування смачних страв, а й можливість розвиватися в професії та реалізовувати творчий потенціал.

Основні обов'язки:

  • Приготування існуючих страв для кейтерингу.

  • Розвиток меню та розробка нових рецептів.

  • Ініціативність та відповідальність у роботі.

  • Дотримання чистоти.

Ми пропонуємо:

  • Гнучкий графік роботи (можливість роботи не повний день, оскільки доставка здійснюється вранці).

  • Офіційне працевлаштування за умові Злеценя.

  • Можливість отримання премії за відмінну роботу.

  • Робочу форму.

  • Безкоштовну каву, чай і воду для співробітників.

Чекаємо на ваше резюме або телефонуйте за номером 57*******31

Szukamy utalentowanego kucharza z doświadczeniem gastronomicznym lub restauracyjnym do naszej kuchni cateringowej, zlokalizowanej na Żoliborzu.

Praca w naszym zespole to nie tylko gotowanie pysznych dań, ale także możliwość rozwoju w zawodzie i realizacji swojego kreatywnego potencjału.

Główne obowiązki:

  • Gotowanie istniejących dań dla cateringu.

  • Opracowywanie menu i przygotowywanie nowych receptur.

  • Inicjatywa i odpowiedzialność w pracy.

  • Przestrzeganie zasad higieny.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy (możliwość pracy nie cały dzień, gdyż dostawy realizowane są w godzinach porannych).

  • Oficjalne zatrudnienie na warunkach umowy Zlecenia.

  • Możliwość otrzymania premii za bardzo dobrą pracę.

  • Uniform roboczy.

  • Bezpłatną kawę, herbatę i wodę dla pracowników.

Czekamy na Twoje CV lub zadzwoń 57*******31

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 908721274