Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Północ
Dodane 23 września 2022

Księgowy / Księgowa Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

REMAR Sp. z o.o. to biuro rachunkowe powstałe w 2016 roku, czerpiące swoje doświadczenia z wcześniej prowadzonej działalności gospodarczej. Oznacza to łącznie blisko 20 lat doświadczenia na polskim rynku i przekłada się na wielu zadowolonych klientów, a także setki rozwiązanych problemów.

Aktualnie Spółka prowadzi rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • księgowanie/dekretowanie dokumentów dostarczonych przez klientów biura (KPiR oraz Księgi Rachunkowe),
  • wprowadzanie wyciągów bankowych,
  • obliczanie należnych podatków,
  • przygotowywanie zestawień na potrzeby klientów,
  • wypełnianie niezbędnych raportów (np. GUS, NBP),
  • bieżący kontakt z klientem biura,
  • reprezentacja klienta przed odpowiednimi urzędami (US, ZUS, GUS),
  • przygotowanie sprawozdania finansowego (pod nadzorem przełożonego)

Nasze wymagania:

  • ZNAJOMOŚĆ KSIĘGOWOŚCI WSPÓLNOT I SPÓŁDZIELNI MIESZKANOWYCH
  • wykształcenie średnie lub kierunkowe w dziedzinie rachunkowości,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość odpowiednich ustaw (VAT, CIT, PIT, UoR) oraz przepisów,
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • wiedza o różnicach pomiędzy poszczególnymi rodzajami opodatkowania,
  • znajomość systemów księgowych, np. Insert, Symfonia, Weles, S.Bit
  • odwaga i chęć rozwoju

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji),
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wyzwania sprzyjające rozwojowi osobistemu,
  • zniżki na szkolenia i kursy w Szkole Wyższej,
  • klimatyzowane biuro na Pradze Północ, 5 minut od stacji metra Dworzec Wileński.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 778920651