Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 13 sierpnia 2022

księgowy/księgowa w biurze księgowym

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Nova Plus Sp. z o.o. - firma która świadczy kompleksowe usługi księgowo-finansowe dla osób prawnych. Nasze biuro rachunkowe postało w 2015 roku - posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w zakresie księgowości.

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze Klientów biznesowych w zakresie księgowości i podatków.

W ramach rozwoju naszego działu księgowego do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zorganizowanej.

Opis stanowiska:

·        Kompleksowe i terminowe wprowadzanie i księgowanie dokumentów do systemu księgowego,

·        Korespondencja dotycząca rozliczeń księgowych,

·        Nadzór nad prawidłowością ewidencji faktur sprzedaży, wyciągów bankowych, faktur zakupu

·        Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca i roku

·        Weryfikacja oraz księgowanie wyciągów bankowych

·        Przygotowywanie zestawień i raportów

Wymagania:

·        Minimum 2 lata doświadczenia pracy w biurze rachunkowym lub w dziale księgowości

·        Umiejętność analitycznego myślenia

·        Dyspozycyjność na pełen etat

·        Odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość

·        Dobry poziom komunikacji interpersonalnej

·        Znajomość podstaw księgowości i przepisów podatkowych

·        Biegła znajomość pakietu MS Office

·        Znajomość programu księgowego RAKS SQL

·        Gotowość pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Pracę w zespole i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

·        Przyjazną atmosferę w miejscu pracy

·        Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji

·        Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

·        Pracę na samodzielnym stanowisku

ID: 773342884
User avatar

Nova Plus

Member Since wrzesień 2014
Ostatnio online w dniu 13 sierpnia 2022

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?