Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Zwierzyniec
Dodane 22 września 2021

MŁODSZA KSIĘGOWA/Y - program Symfonia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Wymagane doświadczenie: nie

Opis

Opis stanowiska

Firma budowlana poszukuję kandydata/-ki do wprowadzania dokumentów księgowych w KH w programie Symfonia.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca weryfikacja i wprowadzenie dokumentów zakupowych, kosztowych;
  • Księgowanie wyciągów bankowych;
  • Rozliczanie rozrachunków;
  • Uzgadnianie zobowiązań i należności z pracownikami/zaliczkobiorcami;
  • Kontrola kont księgowych i rejestrów pod względem poprawności sporządzenia plików JKP VAT;
  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia, kartotek narzędziowych,

Oczekiwania:

  • Znajomość programu SYMFONIA - mile widziane
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków
  • Znajomość MS Office,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy
  • nabycie dużego doświadczenia w zakresie rachunkowości
  • niezbędne narzędzia pracy

Z góry dziękujemy za wszystkie przesłane CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych. Jednocześnie informuję, iż jestem świadoma/świadomy przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”

ID: 685239080

Magdalena

Na OLX od czerwiec 2015

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?