1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Pozostałe w Administracja biurowa
  5. Pozostałe w Administracja biurowa - Małopolskie
  6. Pozostałe w Administracja biurowa - Kraków
  7. Pozostałe w Administracja biurowa - Prądnik Czerwony

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 05 kwietnia 2021

Księgowy - Kraków

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Księgowy

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:

  • weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i merytorycznym
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • wystawianie not korygujących, kompensat,
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • udział w  sporządzaniu sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości oraz MSSF
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość zagadnień księgowych oraz podatkowych
  • znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości- mile widziane
  • terminowość, rzetelność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku zawodowym
  • znajomość programu CDN Optima – mile widziane.

Zapewniamy:

  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków
  • wsparcie przełożonego
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na partnerstwie i zaufaniu.
  • dostęp do publikacji księgowych
  • szkolenia branżowe

Brzmi dobrze? Wyślij CV!

Anna

Na OLX od styczeń 2015

xxx xxx xxx

ID: 664436630Zgłoś