1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane 22 lipca 2021

KSIĘGOWA Toruń - Oferta Pracy

  • 5 000 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Kadra kierownicza

Opis

OFERTA PRACY – FHU WILMAT S.J. TORUŃ                                                                                Firma Handlowo-Usługowa prowadząca działalność gospodarczą od ponad 30 lat, poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko księgowej.

 Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości, co najmniej 3 lata praktyki w księgowości.,

- znajomość prowadzenia ksiąg handlowych(pełna księgowość),

- doświadczenie w zakresie księgowania dokumentów i raportowania zdarzeń gospodarczych: krajowych oraz WNT, WDT, import, export,

- doświadczenie w zakresie środków trwałych oraz rozliczania delegacji służbowych,

- znajomość rozliczania rozrachunków i windykacji,

- podstawowa znajomość zagadnień kadrowo-płacowych oraz z zakresu podatków i zus,

- doświadczenie w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych oraz statystycznych,

- znajomość programów Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT, Płatnik

- umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office- głównie Excel

Opis stanowiska:

- wsparcie głównej księgowej w zakresie dekretowania i księgowania dokumentów,

- wsparcie głównej księgowej w sporządzaniu deklaracji i sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (US, GUS, ZUS,NBP,PFRON),

- wsparcie głównej księgowej w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,

- wsparcie w procesie przygotowania sprawozdań finansowych oraz innych sprawozdań na potrzeby firmy,

- wsparcie głównej księgowej w trakcie badania sprawozdań finansowych przez biegłego rewidenta,

- wykonywanie innych zadań wskazanych przez główną księgową.

Oferujemy: długookresowe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, CV  prosimy przesyłać  pocztą  elektroniczną  na  adres email.

ID: 652636672

Andrzej

Na OLX od lipiec 2017

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?