1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Rzgów
Dodane January 11, 2021

Księgowa/ spółka z.o.o/

  • 5 500 - 7 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzgów, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

  • Spółka Akap Medical Clothing, zatrudni księgowego Spółki z o.o.
  • Obowiązki:

    • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym;
    • Ewidencja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych: kosztowych, przychodowych, magazynowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych;
    • Analiza kont rozrachunkowych z dostawcami i odbiorcami;
    • Uzgodnienia miesięczne i roczne sald kont księgowych;
    • Przygotowywanie raportów do zamknięcia miesiąca / kwartału;
    • wnioski urlopowe, listy obecności, pilnowanie terminów płatności po stronie klientów, korekt, faktur zaliczkowych;
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: NBP, GUS;
    • Raportowanie w ramach powierzonych obowiązków;
    • Wysyłanie Wezwań do zapłaty
    • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi: firmy windykacyjne, ubezpieczeniowe, kancelaria prawna
    • Dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego.

    Wykształcenie:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu księgowości lub finansów.

    Uprawnienia:

    • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowym (min.2-4lat);
    • Znajomość zagadnień finansowo–księgowych oraz podatkowych;
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym: mile widziana
    • Samodzielność, dokładność, terminowość;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Komunikatywność, otwartość;
    • Bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Prace w wymiarze 6 godzin dziennie
    • Możliwości awansu i rozwoju (firma bardzo dynamicznie się rozwija).

    ID: 651294258Zgłoś

    Akap

    Ostatnio online w dniu January 13, 2021

    xxx xxx xxx