1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Bukowe
Dodane January 13, 2021

Księgowa księgowy praca zdalna

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

Opis

Agencja Pracy APS PROFIT POLSKA Sp. z o.o. w Szczecinie, dla swojego Klienta z branży produkcji urządzeń oraz wyrobów medycznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Praca zdalna.

Opis stanowiska:

·        Księgowanie

·        Obsługa Concour

·        Tworzenie rezerw

·        Kodowanie

·        Raportowanie do Starszego Księgowego/ Głównego

Wymagania:

·       Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- do współpracy z Centrum Finansowym w Szwecji

·       Wykształcenie branżowe

·       Praktyczna znajomość pakietu MS Office

·       Obowiązkowość, sumienność, dokładność

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie niewątpliwym atutem

·       Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy:

·        Interesującą pracę w systemie zdalnym

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Sprzęt elektroniczny niezbędny do pracy

·        Elastyczne godziny pracy: 09:00-17:00 lub 07:00-15:00, 08:00-16:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Jest to oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.

ID: 651594760Zgłoś

Dorota

Ostatnio online w dniu January 22, 2021

xxx xxx xxx