1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Kostrzyn nad Odrą

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 14 czerwca 2021

Księgowa/Księgowy - Kostrzyn nad Odrą

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Piekarnia Bagietka to nowoczesna polska firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji, zatrudniająca obecnie prawie 400 pracowników. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży pod szyldem Bagietka i Artisan oraz dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Produkujemy i sprzedajemy pieczywo, ciasta, a także lody, desery, kanapki, sałatki, jogurty i konfitury. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i tradycyjny, rzemieślniczy sposób ich wytwarzania. Cały czas się rozwijamy, szukając nowych smaków i rozwiązań.

W związku z rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Podstawowe obowiązki:

Wykonywanie zadań w zakresie obsługi finansowo-księgowej firmy, w tym:

  • Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów finansowo-księgowych
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego
  • Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami

Podstawowe oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku księgowego
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • Pracę w zespole pozytywnych i nastawionych na współpracę ludzi w różnym wieku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty Multisport
  • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Jesteś zainteresowana/y? Wyślij za pośrednictwem OLX swoje CV. Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub napisz.

Prosimy o dopisanie w aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kinga

Na OLX od czerwiec 2011

xxx xxx xxx

ID: 618200394