Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Czyżyny
Dodane 14 stycznia 2022

Księgowa / Księgowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,

Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości,

Znajomość ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT,

Mile widziana znajomość prawa pracy,

Obowiązkowa znajomość programu księgowego ERP Optima,

Umiejętności analityczne i organizacyjne,

Komunikatywność, skrupulatność,

Rzetelność i odpowiedzialność,

Obowiązki:

Rozliczanie firm prowadzących księgi prawa handlowego lub firm prowadzących książkę przychodów i rozchodów

Obsługa kadr i płac

Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego

Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym

Ewentualne inne zlecenia związane z obsługą bieżącą firm

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Możliwość rozwoju zawodowego, kursy, szkolenia

Samodzielne stanowisko pracy, narzędzia do pracy

Pełną wyzwań pracę,

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach do ustalenia

Zgłoszenia zawierające CV proszę kierować na adres e-mail.

W aplikacji prosimy  o zawarcie  klauzuli:

Wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

ID: 729962872

Sylwia

Na OLX od listopad 2012

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?