1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane April 09, 2021

Księgowa / Księgowy

  • 3 500 - 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Krajowy Projekt Energetyczny Sp. z o.o. poszukuje do swojego Zespołu Księgowej/księgowego

Czego oczekujemy:

- doświadczenia z programem Saldeo oraz Optima (obsługa magazynu)

- umiejętności obsługi programu InFakt (wystawianie faktur)

- dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (VAT oraz CIT) oraz znajomość ogólnych zagadnień księgowych z zakresu spółek z o.o.

- podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

- wystawianie faktur dokumentujących sprzedaż usług i towarów oraz sprawdzanie ich poprawności,

- wprowadzanie faktur i innych dokumentów do systemu informatycznego, kontrola obiegu dokumentów  (Saldeo)

- wystawianie dokumentów magazynowych oraz kasowych,

- bieżący kontakt z klientem w zakresie wystawianych dokumentów,

- telefoniczny kontakt z klientem – weryfikacja i windykacja płatności,

- rozliczanie delegacji pracowników.

- współpraca z instytucjami finansowymi

- współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

Oferujemy:

- umowę na okres próbny 3m-ce

- stałe wynagrodzenie w wysokości 3500-4500zł brutto – uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

- współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane Osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą OLX.

ID: 665378070Zgłoś
User avatar

Krajowy Projekt Energetyczny

xxx xxx xxx