Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Częstochowa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Śródmieście
Dodane 25 stycznia 2023

Kreślarz AutoCad

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Częstochowa, Śląskie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Nasze ogłoszenie pojawia się ponownie. Nie z powodu tego, że u nas jest duży „przemiał”, tylko dlatego, że ciągle powiększamy zespół. Zawsze, wciąż i nieustannie szukamy utalentowanych osób.

www.pmapro.pl – Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów CAD z różnych zakresów. Głównie telefonii bezprzewodowej, ale nie tylko. W związku z CIĄGŁYM ROZWOJEM naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

KREŚLARZ/RYSOWNIK AutoCAD

(PRACA STAŁA w siedzibie firmy)

Wykształcenie?

Średnie techniczne, wyższe lub adekwatne doświadczenie w kreśleniu i projektowaniu z użyciem programu AutoCAD.

 Wymagania?

Chęć do nauki i pracy

Fajny charakter i otwarty umysł

Obowiązki?

Kreślenie, rysowanie, projektowanie, opracowywanie i tworzenie planów i rysunków inżynieryjnych z wykorzystaniem programu AutoCAD. Praca biurowa.

Umiejętności?

Swobodna obsługa programu AutoCAD 2D

Znajomość relacji model space/paper space

Znajomość i swobodne używanie komend

Znajomość zasad wymiarowania

Język angielski - mimimum w stopniu komunikatywnym

Warunki?

Godziwa pensja

Dobra atmosfera

Świetny zespół wspaniałych osobowości

Premie dwa razy w roku

Stabilne warunki zatrudnienia – co to oznacza? To, że gdy przychodzi trudny okres, nie pozbywamy się pracowników i nie wysyłamy nikogo na urlop bezpłatny.

Co proponujemy?

Intensywny, płatny trening, podczas którego przejdziesz próbę „wody i ognia”.

ZASTANAWIASZ SIĘ? MASZ PYTANIA?

Zanim wyślesz CV, wpadnij do nas (po uprzednim umówieniu spotkania) na pogaduszki i kawę.

DLA ODWAŻNYCH:

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana:

Wyślij nam swoje CV. Wszystkie aplikacje wnikliwie przeanalizujemy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacji ułatwi nam dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w PM&A Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wybrani Kandydaci/Kandydatki kwalifikujący się do rekrutacji, poproszeni będą o obycie rozmowy oraz testu praktycznego z AutoCad-u 2D w siedzibie firmy.

ID: 697072059
User avatar

Andrzej Rabenda

Member Since marzec 2016
Ostatnio online wczoraj o 13:50

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?