Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Kraków
  6. Ochrona - Nowa Huta
Dodane 29 stycznia 2023

Kraków. Pracownik ochrony elastyczny grafik

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

  • Praca w weekendy

  • Elastyczny czas pracy

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Praca zmianowa

Opis

OPIS

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o. przyjmie osoby na stanowisko

Pracownik Ochrony

Zadania:

  • obsługa systemów telewizji dozorowej oraz kontroli dostępu,
  • kontrola dostawców oraz pracowników zakładu,
  • monitowanie obiektu,
  • zadania związane z bezpieczeństwem przeciwpożarowym,

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką ochrony mienia, ochroną przeciwpożarową, nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa,
  • dyspozycyjność do pracy w trybie 24h,
  • niekaralność,
  • wpis na KPO - mile widziany,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • poznanie nowoczesnych technologii zabezpieczeń,
  • do wyboru umowa o pracę lub zlecenie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • elastyczny grafik dopasowany do potrzeb,
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ID: 795616264

Rekrutacja

Member Since luty 2016
Ostatnio online dziś o 12:57

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?