Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Stalowa Wola
Dodane 28 czerwca 2022

Kowal na Wydział Kucia - Atrakcyjne warunki zatrudnienia!

  • 5 000 - 5 001 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Stalowa Wola, Podkarpackie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Aktualnie firma ATI ZKM Forging Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Władysława Grabskiego 54, poszukuje kowali na Wydział Kucia.

Zapewniamy pełne przeszkolenie i wdrożenie do pracy nawet niedoświadczonym kandydatom.

Pensja na start: 5000 zł brutto plus 25% premia. Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

·        wykształcenie techniczne lub zawodowe;

·        umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane;

·        uprawnienia do obsługi wózków widłowych, urządzeń dźwigowych- mile widziane;

·        chęć do pracy i nauki.

Zakres obowiązków:

·        Zabudowa/wybudowa i eksploatacja młotów, pras, pras okrojczych;

·        Współudział w prowadzeniu procesu kucia ;

·        Prowadzenie procesu nagrzewania wsadu i okrawania;

·        Odczyt wskazań aparatury kontrolno- pomiarowej;

·        Znakowanie produkcji;

·        Przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ przy wykonywaniu prac.

Oferujemy:

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

·        Pakiet benefitów (m. in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych)

·        Atrakcyjne warunki zatrudnienia!

ID: 671664272
User avatar

rekrutacja_ATI ZKM

Member Since marzec 2019
Ostatnio online w dniu 30 czerwca 2022
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?