Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 28 stycznia 2023

Kosztorysant (Specjalista ds. przedmiarowania)

  • Typ umowy

    Inny

  • Wymiar pracy

    Niepełny etat

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Firma zajmująca się zagospodarowaniem przestrzeni publicznej poszukuje kandydatów na pracownika na stanowisko:

 Miejsce pracy : cały kraj

 Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej, projektu technicznego, projektu budowlanego inwestycji w sektorze publicznym

  • Sporządzanie lub weryfikacja przedmiarów ogólnobudowlanych w Excel

  • Pozyskiwanie ofert od dostawców oraz wykonawców

  • Realizacja pozyskanego zamówienia

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub student/tka ostatnich lat studiów (preferowany kierunek budownictwo) - wykształcenie nie jest warunkiem koniecznym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobny stanowisku przy wykonywaniu przedmiarów

  • Komunikatywność

  • Odpowiedzialność i dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Elastyczny system pracy (możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w siedzibie biura firmy w Bydgoszczy)

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

ID: 808818221

Bartek

Member Since grudzień 2015
Ostatnio online w dniu 27 stycznia 2023
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?