1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Poznań
  6. Sprzątanie - Stare Miasto

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 29 kwietnia 2021

Koordynator Kontraktu - usługi utrzymania czystości - Poznań

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat.

Do DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

KOORDYNATOR KONTRAKTU – USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejsce pracy – POZNAŃ

ZADANIA

• Nadzorowanie usług utrzymania czystości wewnątrz obiektu oraz opieka nad terenami zewnętrznymi,

• Opracowywanie i modyfikowanie grafików, podział obowiązków

• Szkolenie stanowiskowe pracowników

• Odpowiedzialność za wdrożenie wszelkich procedur i procesów zgodnie z kontraktem, niezbędnych do realizacji usług na określonym w SLA poziomie

• Bieżąca komunikacja z klientem lokalnym

OCZEKUJEMY

• doświadczenie w nadzorze usług utrzymania czystości w obiektach o podobnej specyfice pracy (obecność stref GMP)

• biegła znajomość mc Office

• umiejętności komunikacyjne

• doświadczenia w zarządzaniu zespołem

• dyspozycyjności

• prawo jazdy kat B

OFERUJEMY

• pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju

• wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej

• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

• możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych

• niezbędne narzędzia pracy

• udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem: „Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Rekrutacja

Na OLX od październik 2016
ID: 670021429Zgłoś