1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Jelenia Góra
  6. Sprzątanie - Centrum

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 03 maja 2021

Koordynator kontraktu - Usługi utrzymania czystości - Jelenia Góra

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Jelenia Góra, Dolnośląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat.

Do DZIAŁU UTRZYMANIA CZYSTOŚCI dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

KOORDYNATOR KONTRAKTU – USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejsce pracy – JELENIA GÓRA

ZADANIA

  • Nadzorowanie usług utrzymania czystości wewnątrz obiektu oraz opieka nad terenami zewnętrznymi,
  • Opracowywanie i modyfikowanie grafików, podział obowiązków
  • Szkolenie stanowiskowe pracowników
  • Odpowiedzialność za wdrożenie wszelkich procedur i procesów zgodnie z kontraktem, niezbędnych do realizacji usług na określonym w SLA poziomie
  • Bieżąca komunikacja z klientem lokalnym

OCZEKUJEMY

  • doświadczenie w nadzorze usług utrzymania czystości w obiektach o podobnej specyfice pracy (obecność stref GMP)
  • biegła znajomość mc Office
  • umiejętności komunikacyjne
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • dyspozycyjności

 OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższym oświadczeniem:

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani/Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Rekrutacja

Na OLX od październik 2016
ID: 670021760Zgłoś