Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódź
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Górna
Dodane 26 września 2022

Koordynator Działu Finansowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Obszar pracy: Łódź

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń
  • Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy w sektorze bankowo finansowym
  • Mile widziana wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej
  • Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i prezentowania rozwiązań na poziomie zarządczym.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość; umiejętność zachowania poufności
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Orientacja na cel

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój procesów kontrolingowych, ustalanie procedur.
  • Sporządzanie analiz finansowych
  • Koordynacja i opracowanie planów finansowych oraz budżetów
  • Monitorowanie wykonania budżetów i analiza odchyleń, proponowanie działań korygujących i optymalizacyjnych. Kontrola i interpretacja podstawowych parametrów finansowych.
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej w celu podejmowania decyzji biznesowych.
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem
  • Współpraca / komunikacja z kontrahentami / instytucjami / urzędami

Nie wahaj się, aplikuj już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 771584106