1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Toruń

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 03 marca 2021

Koordynator ds. utrzymania czystości i kontroli jakości

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Toruń, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

  • Kadra kierownicza

Opis

Opis

Firma Fresh Team od 17 lat zajmuje się wykonywaniem specjalistycznych usług w zakresie sprzątania, doczyszczania i konserwacji powierzchni.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy koordynatora do naszego zespołu.

Miejsce wykonywania pracy: ul. Granitowa 6, 87-100 Toruń i teren miasta Torunia

Godziny pracy: 8h dziennie, w godz. 08.00 - 16:00 , elastyczny czas pracy

Częstotliwość: od Pn do PT

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy podległego zespołu, rozdzielanie zadań i ustalanie priorytetów
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
  • sporządzanie miesięcznych planów i raportów
  • prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników
  • dbanie o prawidłową i terminową realizację zamówień

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • wymagana jest rejestracja jako bezrobotny, dotyczy osób zameldowanych w powiecie Toruńskim oraz mieście Toruń, projekt skierowana jest do ludzi powyżej 30 roku życia,

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • samodzielne stanowisko pracy

Rozpoczęcie pracy: 12.04.2021r.

ID: 659703376Zgłoś