1. Strona główna
  2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2021

Koordynator ds. rekrutacji

  • 5 000 - 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • konsultacje potrzeb rekrutacyjnych z hiring managerami,
  • współpraca z dostawcami usług rekrutacyjnych,
  • koordynowanie dalszych etapów rozmów z managerami aż do momentu złożenia oferty współpracy wybranemu kandydatowi,
  • stały kontakt z kandydatami,
  • budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów (candidate experience),
  • przygotowywanie i dostarczanie statystyk oraz raportów w kontekście działań rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w koordynowaniu projektów, procesów rekrutacyjnych lub praktyczna wiedza w zdobyta w branży rekrutacyjnej,
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne oraz chęć współpracy z ludźmi,
  • skrupulatność, dokładność,
  • samodzielność.

Oferujemy pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku. Oferta dotyczy zatrudnienia na okres 9 miesięcy z ewentualną możliwością stałej współpracy.

ID: 669301314Zgłoś