1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja
  5. Administracja - Mazowieckie
  6. Administracja - Pruszków
Dodane January 20, 2021

koordynator ds. personalizacji odzieży

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Pruszków, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko: koordynator ds. administrowania odzieży.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • praca od poniedziałku do piątku
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • Monitoring dostępności produktów bazowych
  • Wystawianie zamówień na produkty ologowane zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Obsługę procesu w SAP
  • Koordynowanie prac z działami Marketingu, Sprzedaży oraz Magazynu(Przyjęcia i Wysyłka)
  • Kontakty z dostawcami celem zabezpieczenia dostępności towarów na czas

oczekujemy

  • Języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Sprawnego poruszania się w środowisku Excel (funkcje, tabele przestawne)
  • Umiejętności analitycznych (analiza, wnioskowanie)
  • Skupieniu na szczególe
  • Dokładności, sumienności, terminowości
  • Sprawnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Stosowania się do procedur i wartości spółki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ID: 649134706Zgłoś