Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Warmińsko-mazurskie
  6. Kontrola jakości - Bielice
Rekrutacja
Dodane 11 lipca 2024

Kontroler Przyjęcia

Lokalizacja

Bielice

Wymiar pracy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Opis

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KONTROLER PRZYJĘCIA SUROWCA

Miejsce pracy: Bielice (k. Nowego Miasta Lubawskiego)

Zadania na stanowisku:

  • Pomiar i przyjęcie surowca drzewnego pod względem ilości i jakości,

  • Reklamacja oraz wyjaśnianie niezgodności w dostawach surowca drzewnego,

  • Sporządzanie dokumentacji:  PZ, WZ oraz sprawozdań ze stanu zapasów drewna,

  • Udział w inwentaryzacjach surowca drzewnego,

  • Nadzór nad odpowiednim składowaniem surowca oraz pracą maszyn na placu,

  • Dbanie o porządek na podległym terenie.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (kontrola jakości / stanów magazynowych / surowca itp.),

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziana: branża drzewna lub pokrewna),

  • Gotowości do pracy na zewnątrz i w biurze oraz w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Bardzo dobra obsługa komputera,

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Wyślij CV przez formularz OLX!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielice,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bielice
ID: 920311353