1. Strona główna
  2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Dąbrowa Górnicza
Dodane January 12, 2021

Kontroler/ka parkingu

  • 2 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Dąbrowa Górnicza, Śląskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

TD System sp. z o. o. współpracująca z największymi sieciami handlowymi w Polsce zatrudni pracownika na stanowisko: Kontroler/ka parkingu.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza.

Od kandydata oczekujemy:

–   dyspozycyjności od poniedziałku do soboty,

–   rzetelności, sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,

–   kultury osobistej,

–   odpowiedzialności i uczciwości,

–   samodzielności oraz zorganizowania.

Zakres obowiązków:

–   przeprowadzanie kontroli na parkingu,

–   wystawianie mandatów w przypadku nieprzestrzegania zasad przez kierowcę użytkującego ww. parking,

–   raportowanie przebiegu kontroli oraz ilości wystawionych mandatów.

Oferujemy:

–   umowę zlecenie,

–   prowizje oraz premie za dobrze wykonane obowiązki,

–   pracę w rozwijającej się firmie.

Aplikacje należy przesłać drogą mailową na adres: rekrutacja/małpa/tdsystem.com.pl w temacie wpisując imię i nazwisko oraz miejscowość.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

ID: 651475065Zgłoś

TD System sp. z o. o.

Ostatnio online wczoraj o 3:52 PM

xxx xxx xxx