1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane November 10, 2020

Kontroler Jakości SQA BEZPOŚRENIE zatrudnienie!

  • 3 350 - 4 100 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Flexidea to zespół profesjonalistów, którzy od 13 lat wspierają najlepszych pracodawców w zakresie rekrutacji, selekcji oraz zatrudniania personelu. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Kontroler Jakości SQA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne warunki finansowe (konkurencyjna podstawa plus premie)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w jednej z największych firm produkcyjnych w woj. łódzkim

Obowiązki:

  • Weryfikacja i realizacja codziennych obowiązków działu SQA:
    • weryfikacja aspektów jakościowych/pomiarów komponentów zgodnie z procedurą kontroli dostaw
    • zarządzanie systemem SAP - blokady/odblokowania zapasów,
    • zarządzanie porządkiem (5S) na strefie materiałów zablokowanych z przyczyn jakościowych,
    • zbieranie informacji dot. odpadów dla działu produkcji,
    • zgłaszanie problemów jakościowych do dostawców.

    2. Uczestniczenie w kołach jakości, spotkaniach dedykowanych nagłym problemom, rozwiązywanie codziennych problemów jakościowych na Produkcji, wsparcie Kierowników magazynu oraz Produkcji w podejmowaniu decyzji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • Gotowość do podjęcia stałej pracy w systemie 2-zmianowym
    • Znajomość obsługi systemu SAP
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Jeżeli szukasz stałej i stabilnej pracy z realnymi możliwościami poszerzania kompetencji i rozwoju, aplikuj już dziś!

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Jeżeli w CV zawarte są dane obejmujące swym zakresem szczególne kategorie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, prosimy o dopisanie w CV:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Flexidea Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Wólczańska 73 lokal 1/1A. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na w/w stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem Inspektora Ochrony Danych: iodo[małpa]flexidea.pl. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stroniehttp://flexidea.pl/pl/news/56.

    ID: 635885767Zgłoś