1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Zabrze
Dodane Dzisiaj o 7:56 AM

Kontroler Jakości - Niemcy, Sindelfingen

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Zabrze, Śląskie

  • Rekrutacja online

  • Kraj: Niemcy

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Exact Systems Sp. z o.o. aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko: Kontroler Jakości. Lokalizacja: Niemcy, Sindelfingen.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • szczegółowa kontrola jakości wiązek elektrycznych wykorzystywanych w branży samochodowej,
  • naprawa uszkodzonych wiązek.

OFERUJEMY:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami do ZUSu ze stawką podstawową 10,60€ brutto/h,
  • dla osób posługujących się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym dodatek 1,50€ brutto do każdej przepracowanej godziny,
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu (od 0,15€/km lub zwrot za bilet w przypadku przyjazdu autokarem),
  • wsparcie dedykowanego Koordynatora,
  • szkolenie przed rozpoczęciem zlecenia.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wymagany udokumentowany 30-dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) lub oświadczenie dotyczące pobytu na terenie Polski w okresie ostatnich 30 dni,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dobry wzrok oraz zdolności manualne,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Spełniasz nasze oczekiwania? Chcesz rozpocząć pracę jeszcze w tym roku? Zapraszamy do aplikowania.

ID: 641843758Zgłoś