1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 24 czerwca 2021

Kontroler jakości - jedna zmiana od zaraz!!

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości? Jesteś precyzyjny i dbasz o szczegóły? Jeśli zależy Ci na stabilizacji i ciekawi Cię międzynarodowe środowisko pracy to znaczy, że idealnie trafiłeś!! Nasz klient skandynawska Firma produkcyjna zlokalizowana w Szczecin/ Załom poszukuje właśnie Ciebie!

Twoje zadania:

· Przeprowadzanie kontroli dostaw materiałów

· Wsparcie w procesach reklamacyjnych do dostawcy

· Przeprowadzanie kontroli wyjściowej (maszyny, części zamienne)

· Przygotowywanie raportów z przeprowadzanych inspekcji

· Wspieranie Działu Jakości w codziennych zadaniach

· Nadzór jakościowy nad komponentami, rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych (zgodność komponentu ze specyfikacją)

Wymagania:

· Doświadczenie w dziale jakości min. 2-3 lata (mile widziane dłuższe)

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym (miara, suwmiarka)

· Umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziane

· Znajomość standardów jakościowych ISO (9001, 14001, 45001) – będzie dodatkowym atutem

· Znajomość narzędzi jakościowych

· Znajomość narzędzi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

· Umiejętność analitycznego myślenia

· Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

· Umowę o pracę

· Owocowe wtorki

· Pakiet Medicover (po okresie próbnym)

· Atrakcyjne wynagrodzenia

· Pracę jednozmianową

Nie czekaj aplikuj!!

User avatar

LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. K.

Na OLX od czerwiec 2011
ID: 682750894