1. Strona główna
  2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane February 25, 2021

Kontroler jakości Grudziądz

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Grudziądz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: GRUDZIĄDZ

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości dostaw, półwyrobów i wyrobów gotowych
  • tworzenie raportów kontrolnych
  • blokowanie i nadzorowanie wyrobów niezgodnych
  • analiza przyczyn występowania niezgodności jakościowych
  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych

 Wymagania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość
  • mile widziany przebyty kurs/certyfikat z wizualnej oceny spoin

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • interesująca i pełna wyzwań praca w stabilnej firmie
  • możliwość dalszego doskonalenia i rozwoju zawodowego

ID: 656085728Zgłoś