Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Nakło
Dodane Dzisiaj o 11:41

Kontroler Jakości - aerospace I Helmond I Holandia

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nakło, Śląskie

  • Kraj: Holandia

  • Wymagane doświadczenie: Tak

  • Rekrutacja online

Opis

Dla naszego holenderskiego klienta - producenta działającego w branży aerospace- poszukujemy osób, na stanowisko:

QUALITY CONTROL - AEROSPACE

Miejsce pracy: Helmond, Holandia

Pracodawca działa w branży aerospace, konkretnie zajmuje się produkcją/naprawą/montażem podwozi dla śmigłowców, helikopterów i myśliwców.

Twoje obowiązki na stanowisku:

• Pomiar (częściowy) produktów za pomocą maszyny pomiarowej 3D zgodnie z rysunkiem, modelem 3D lub wymaganymi normami jakości;

• Przeprowadzenie oględzin pod kątem uszkodzeń zewnętrznych i/lub odchyleń;

• Przeprowadzanie wstępnej kontroli produktów i monitorowanie procesów produkcyjnych;

• Analizowanie i porównywanie danych pomiarowych z określonymi specyfikacjami;

• Pisanie NCR (raportów niepotwierdzających), wykrywających źródło odchyleń;

• Pomiary FAIR (Raport z kontroli pierwszej sztuki) i ich uzupełnianie.

Wymagania:

• Zaletą jest doświadczenie w wykonywaniu pomiarów na maszynie pomiarowej 3D (Zeiss) z oprogramowaniem Calypso;

• Wykazanie się teoretyczną i praktyczną znajomością metod sterowania, technik pomiarowych, narzędzi i zasobów pomiarowych (zaletą jest certyfikacja Aukom);

• Konieczny jest język angielski.

• Prawo jazdy kat. B (dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego auta)

Oferujemy:

• Zatrudnienie na warunkach holenderskich

• Stawkę 580 € netto / 40h / tydzień

• Pracę zmianową

• Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

• Tygodniowy system wypłat

• Pracę w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 728272607