Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Rawicz
  7. Administracja, prace biurowe - Sarnowa
Dodane 12 maja 2022

Kontroler jakości

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Rawicz, Wielkopolskie

  • Wymagane doświadczenie: Tak

Opis

Firma dBP Products Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu specjalizuje się w

produkcji kabin, kontenerów, zabudów, zbiorników, konstrukcji stalowych,

urządzeń i części maszyn, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach

przemysłu: kolejowym, spożywczym, energetycznym, górniczym,

chemicznym, samochodowym, itp. Zwalczamy także zagrożenie hałasem w

środowisku i na stanowisku pracy - projektujemy i wykonujemy

zabezpieczenia dźwiękochłonne. Działamy w zakresie ochrony środowiska

przed hałasem oraz kształtowania właściwego klimatu akustycznego w

otoczeniu człowieka.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Kontroler jakości

Zakres obowiązków:

-Kontrola wyrobów

- Tworzenie dokumentacji jakościowej

- Sporządzanie raportów z przeprowadzanych kontroli

- Wystawianie reklamacji do dostawców

- Współpraca z innymi obszarami produkcji

Oczekiwania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Wykształcenie techniczne i doświadczenie w obróbce metali;

- Odpowiedzialność, zaangażowanie;

- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela

- Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, z możliwością jej przedłużenia na czas nieokreślony;

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w

Europie i na Świecie;

- Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i wykształcenia kandydata

Miejsce pracy: Rawicz woj. Wielkopolskie

Myślałeś już nad zmianą pracy? Zastanawiałeś się ile zarabia się na twoim stanowisku w innej firmie?

Chcesz spróbować czegoś nowego?

Sprawdź Nas, nic nie tracisz, zadzwoń, wyślij e-maila, umów się na rozmowę!

Wyślij wiadomość w treści wpisz:

Imię:

Nazwisko:

Data urodzenia:

Numer telefonu:

Aktualna praca (nazwa firmy):

Aktualne stanowisko:

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych 2016/679 (RODO).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam (-em) poinformowana (-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści

moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że

podanie tych danych było dobrowolne.

ID: 755966777
User avatar

Pieprzyk

Member Since marzec 2015
Ostatnio online wczoraj o 13:01
  • test
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?