Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 23 września 2022

Konsultant z Francuskim, 100% zdalnie, od zaraz!

  • 5 500 - 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis

Dla globalnej firmy poszukujemy kandydatów ze znajomością języka francuskiego na stanowisko w obszarze Obsługi Klienta. Praca jest 100% zdalna. Rozpoczęcie pracy przewidziane jest na 3.10.2022.

Obowiązki:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem francuskojęzycznym;
  • Wsparcie w zakresie problemów technicznych;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Język francuski - bardzo dobra znajomość (min. B2);
  • Język angielski - bardzo dobra znajomość (min. B2);
  • Sumienność i dokładność.

Korzyści:

  • Umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym;
  • Praca zdalna;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • Praca z językiem obcym;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Jak aplikować?

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

ID: 757222583

Grafton

Member Since maj 2013
Ostatnio online dziś o 16:39
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?