Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Chełm
Dodane 14 sierpnia 2022

Konsultant Terenowy - Praca Bez Doświadczenia - Aplikuj

  • 4 000 - 6 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Chełm, Lubelskie

  • Branża: Telekomunikacja

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • System wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

  • Rekrutacja online

Opis

Lubisz pracę z klientem? Dobrze odnajdujesz się w bezpośrednich kontaktach? Posiadasz dar przekonywania? Zaaplikuj na stanowisko Doradcy Klienta i już dziś daj sobie szansę na udział w pierwszych szkoleniach wdrożeniowych.

Dołącz do lidera branży FTTH i weź udział w bezpłatnych szkoleniach.

Obowiązki:

  • Nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami oraz praca na podstawie bazy
  • Analizowanie potrzeb klienta i dopasowywanie oferty indywidualnej
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Doradztwo w zakresie usług i produktów
  • Budowanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami

Nasze wymagania:

  • Chęć do rozwoju – my zapewnimy Ci szkolenia i możliwość zdobycia doświadczenia
  • Komunikatywność i rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dar przekonywania
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane; zainteresowanie nowoczesną technologią

My zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, jedne z najlepszych warunków premiowych na rynku (bez górnej granicy)
  • Uczestnictwo w sponsorowanych szkoleniach wdrożeniowych i cyklicznych
  • Stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełne wsparcie naszego backoffice z szerokim wsparciem technicznym
  • Możliwość dalszego rozwoju, budowanie własnej grupy doradców
  • Swobodę w działaniu
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, prywatna opieka medyczna)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

ID: 748001050