Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Call center, konsultant telefoniczny
  4. Call center, konsultant telefoniczny - Podkarpackie
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Rzeszów
Dodane 18 października 2021

(Praca zdalna) Specjalista ds. Obsługi Klienta

  • 3 500 - 8 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Rzeszów, Podkarpackie

  • Wymagane doświadczenie: nie

  • Praca w weekendy

  • Rekrutacja online

  • Możliwość pracy zdalnej

Opis

Opticall to firma zajmująca się szeroko pojętym marketingiem oraz telefoniczną obsługą klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować profesjonalny proces wdrożenia oraz takie rozwiązania technologiczne i marketingowe, które dają nam wyraźną przewagę nad innymi firmami w Polsce.

W związku z dużym zapotrzebowaniem, poszukujemy profesjonalistów zarówno z doświadczeniem jak i bez, liczy się dla nas chęć do pracy i zaangażowanie, a wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

Aktualnie poszukujemy profesjonalistów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Twoimi zadaniami będą:

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów
  • Doradztwo w zakresie dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w kontakcie z klientem (nie jest to warunek konieczny!)
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi a pomoc innym to dla Ciebie przyjemność
  • Swobodnie budujesz relacje z klientami
  • Lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów
  • Jesteś gotowy na szybkie zarobki i polepszenie swojej sytuacji finansowej :)

Jeżeli akceptujesz wszystko powyższe to proponujemy Ci:

  • Pracę z klientami detalicznymi zainteresowanymi naszymi produktami
  • Przejrzysty system monitoringu własnych zamówień
  • Możliwość korzystania z wysokich prowizji przy pomocy umowy zlecenie lub B2B
  • Wynagrodzenie 3500-8000zł netto (podstawa 20zł brutto/h lub 18,30zł netto/h w przypadku studentów + gwarantowana dodatkowa prowizja od każdej transakcji)
  • Dodatkowe bonusy i systemy premiowe
  • Profesjonalne szkolenia oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • Stałe godziny pracy 9:00-17:00

Jedyne co Cię dzieli od naszej współpracy jest wypełnienie formularza aplikacyjnego :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 658644853