Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Praga-Południe
Dodane Dzisiaj o 09:20

Konsultant- PRACA OD PN-PT 9-17:00

  • 20 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Wymagane doświadczenie: Nie

  • Rekrutacja online

Opis

Od 17. lat świadczymy usługi z zakresu telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta. Naszą siłą są profesjonalni i ambitni pracownicy. Doceniamy ich zaangażowanie i budujemy przyjazne środowisko pracy, zapewniając atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju oraz dostosowując się do sytuacji.

STABILNA PRACA CZEKA NA CIEBIE!

Spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze - aplikuj już dziś!

Zatrudnimy osoby na stanowisko: Konsultanta ds. sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

·        wykonywanie połączeń wychodzących na ciepłych bazach

·        sprzedaż suplementów diety

·        realizacja wyznaczonych celów

Nasze wymagania:

·        szybkie przyswajanie wiedzy

·        biegła obsługa komputera

·        dobra organizacja pracy

·        odpowiedzialność i rzetelność, samodyscyplina

·        wysoka kultura osobista

·        dobra dykcja

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie

·        stała stawka godzinowa + prowizje

·        2-dniowe szkolenie , w tym pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

·        stałe godziny pracy (9-17)

·        wsparcie na każdym etapie współpracy

· możliwość pracy zdalnej po 2 miesiącach

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta Contact Sp. z o.o., Warszawa, ul. Murmańska 25, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji w Delta Contact Sp. z o.o. w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ID: 674977539

Rekrutacja Delta Contact

Member Since październik 2014
Ostatnio online dziś o 09:19

xxx xxx xxx

Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?