Wiadomości
  1. Strona główna
  2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
Dodane 07 czerwca 2022

Konsultant/ka ds. obsługi klienta portalu rezerwacyjnego (CSG) Poznań

  • 25 - 26 zł/godz. brutto

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

  • Elastyczny czas pracy

  • Rekrutacja online

  • Wymagane doświadczenie: Nie

Opis

Chcesz rozwijać się w obszarze obsługi klienta? Dołącz do nas!

Poszukujemy Konsultantów/ki ds. obsługi klienta portalu rezerwacyjnego (CSG) w Poznaniu

Jako konsultant/ka zajmiesz się telefoniczną oraz mailową obsługą klientów znanego portalu rezerwacyjnego!

Zadania:

• Odbieranie połączeń przychodzących w języku polskim i pomoc klientom w ich zapytaniach

• Komunikowanie się z klientami portalu za pomocą czatu

• Doradzanie oraz informowanie o zasadach współpracy

• Pomoc klientom na różnych etapach współpracy z serwisem

Czego oczekujemy?

• Pozytywnego nastawienia, komunikatywności i dobrej dykcji

• Sprawnej obsługi komputera i szybkości w wyszukiwaniu informacji

• Otwartości na potrzeby klienta, odpowiedzialności i zaangażowania

Dyspozycyjności na 3 tygodniowe szkolenie odbywające się od pon. do pt .w godz. 8:00-16:30

Znajomości j. angielskiego na poziomie B2 - szkolenie i materiały będą po angielsku

• Dyspozycyjności min. 150 godzin miesięcznie

Co zyskujesz?

• Po pierwsze nowe doświadczenie! Nie wymagamy go od Ciebie - wszystkiego Cię nauczymy podczas szkolenia. Za szkolenie Ci zapłacimy

• Gwarantowaną stawkę godzinową 26 zł brutto

• Współpracę na podstawie umowy zlecenia podpisywaną od pierwszego dnia szkolenia

• Możliwość dostosowania godzin współpracy. Obsługa klienta odbywa się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-23:00 - masz więc możliwość pogodzenia pracy z dodatkowymi zajęciami - będziemy Cię jednak potrzebować w jednym tygodniu w godzinach porannych, w innym w popołudniowych i w przynajmniej 1 weekend

• Wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek lub co miesiąc - wybór należy do Ciebie

• Swobodną, partnerską atmosferę w zespole

• Brak dress codu

• Upominki świąteczne

• Możliwość rozwoju w strukturach spółki

ID: 682168914

APS

Member Since marzec 2019
Ostatnio online wczoraj o 12:54
Masz pytanie do pracodawcy odnośnie tej oferty?