1. Strona główna
  2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Mokotów
Dodane 30 lipca 2021

Konsultant ds. wsparcia technicznego i bezpieczeństwa

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

Opis

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Obowiązki

Telefoniczne i mailowe wsparcie Klientów Banku w zakresie naszych aplikacji, rozwiązywanie niestandardowych spraw oraz obsługa Klientów w związku z niebezpiecznymi zdarzeniami na ich rachunkach.

Wymagania

  • Znajomość technologii i systemów mobilnych (Android, iOS)
  • Zainteresowania związane z szeroko pojętymi technologiami
  • Umiejętność rozwiązywania spraw niestandardowych zgłaszanych przez klientów
  • Mile widziany język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjność - pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-22.00 oraz w formie dyżuru w wybrane dni weekendowe w miesiącu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dogodna lokalizacja - nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
  • Nową sieć kontaktów zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z numerem referencyjnym olx/DBB/ZZK4 poprzez formularz na stronie. W CV prosimy zawrzeć poniższą treść zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie danych osobowych, wykraczających poza katalog danych osobowych określony w przepisach prawa pracy regulujących zakres danych osobowych, których pracodawca może żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zawartych w formularzu kontaktowym i w załączonym przeze mnie CV w celu i na czas przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie poprzez wysłanie informacji zawierającej imię, nazwisko i adres email drogą mailową na adres wycofaniezgody(małpa)bankmillennium.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody. Podanie ww. danych osobowych jest dobrowolne."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy.

ID: 682897214